Grožio salonai, paslaugos, skelbimai
back

Aestheta

Skelbimo dealės

Skelbimo ID: 185
Parodyta: 3698
Redaguotas: 2018-11-01
Galioja iki: neribojama
Kontaktai Tel: +37067215100; +37060773030; +37060116604
Patalpinta 2018-11-01

Aprašymas

UAB „Aestheta“ - pagrindinė veikla: profesionalios ir dermatologinės kosmetikos didmeninė ir mažmeninė prekyba, kosmetologinės įrangos pardavimas. Nuolat bendradarbiaujame su grožio specialistais, kosmetologais ir gydytojais dermatologais. Atstovaujame keletą pasaulyje pripažintų prekinių ženklų Baltijos šalyse. Rengiame pristatomuosius ir mokomuosius seminarus, suteikiame visą reikalingą informaciją apie šių linijų produktus.

Nuo 2016 m. AESTHETA pradėjo teikti ir etetinės kosmetologijos paslaugas - mikroadatinės procedūros, deimantinė dermabrazija, beadatinė mezoterapija, JET O2 oksibrazija - oksigenacija ir daugelis kitų tiek aparatinių, tiek manualinių veido ir kūno procedūrų, kurias atlieka savo srities profesionalai. 

 

AESTHETA - profesionali odos priežiūra ne tik profesionalams!

 

AESTHETA organizuoja GROŽIO PAMOKĖLESapie teisingą veido ir kūno odos priežiūrą, odos problemas ir efektyvias priemones bei procedūras namuose. Pamokėlės nemokamos, o jų metu galėsite išbandyti daugelį priemonių bei gauti nemokamą kosmetologo konsultaciją. 

 

Produktus, kuriuos atstovauja AESTHETA, galima įsigyti www.aestheta.lt arba AESTHETA salone Ateities g. 31B, Vilniuje ("Ateities Trio" verslo centre, 3 aukšte). Su džiaugsmu lauksime Jūsų! 

 

Oxynergy Paris®– tai profesionali estetinės ir “anti-ageing” medicinos kosmetologinė linija, paremta odos energijos padidinimu dėl didesnio deguonies suvartojimo.

 

Fusion Mesotherapy® – estetiniai odos sprendimai intensyvių mezoterapijos procedūrų pagalba. Kokteiliai ir medžiagos mezoterapijai, beadatinės mozoterapijos ir adatinio volelio procedūrų metodai.

 

Meso-relle® – italų gamintojo Biotekne, CE sertifikatu pažymėtos medicininės paskirties adatos, kurios yra plačiai naudojamos mezoterapijai ir kitoms invazinėms procedūroms.

 

Dr. Adam Paris®tai moksliniais tyrimais pagrįsta dermatologinė odos priežiūra net itin jautriai odai. Produktai yra gaminami SEPHAR, farmacinių tyrimų ir plėtros kompanijos iš Prancūzijos, kuriant produktų formules atlikti nuo 1 iki 4 fazės klinikiniai tyrimai, panašiai kaip vaistų gamyboje. Atlikus specialius testavimus visi produktai patvirtinti kaip hipoalergeniniai.

 

Kleraderm® – tai profesionali kosmetika veido ir kūno procedūroms, odos priežiūrai namuose. Platus priemonių asortimentas suteikia darbui kabinete įvairovę, o skirtingiems klientų poreikiams atrasite reikiamas priemones ir procedūras. 

 

Cliniccare® yra viena geriausių pasaulyje profesionalios kosmetikos linija. Visus produktus vienija mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, naudojama kiekviename produkte. Naudojamos ir kitos itin efektyvios veikliosios medžiagos, kurios padeda spręsti odos senėjimo, pigmentini dėminių ir riebios odos problemas. CLINICCARE® - tai pažangiausia profesionali kosmeceutinė odos priežiūra, suteikianti itin greitą, tačiau ilgalaikį poveikį odai. 

 

Idea Toscana®„Prima Spremitura BIO“ yra ekologiškos ir sertifikuotos kosmetikos linija, kurioje naudojamas ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“. Aliejus sudarytas tik iš polinesočiųjų ir mononesočiųjų riebalų rūgščių, todėl lengvai įsigeria į odą.

 

Beautelle® – tai biorevitalizacijos preparatų linija, gaminama didelio molekulingumo nemodifikuotos hialurono rūgšties pagrindu. BEAUTELLE® hialurono rūgštis yra visiškai identiška žmogaus organizme esančiai hialurono rūgščiai, tai bio-fermentacijos būdu gauta negyvulinės kilmės hialurono rūgštis. 

 

Dr. Temt Laboratoriesampulės yra efektyvios procedūros skirtingiems odos poreikiams. Aukšta veikliųjų medžiagų koncentracija, atidžiai atrinktos ir tarpusavyje derančios veikliosios medžiagos leidžia pasiekti matomus rezultatus. Ampulių įvairovė siekia net 13 rūšių, taigi galima parinkti pačias tinkamiausias ampules pagal individualius klientų odos poreikius.

Papildoma informacija

Specializacija Kosmetika kūnui ir veidui

Miestas

Vilnius
Tel: +37067215100; +37060773030; +37060116604

Komentarai

Kiti skelbimai

Neseniai peržiūrėti